Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kilit taşı ankara 2006 yılında Ankara’da kurulmuş olan firmamız , kilit taşı ve yan ürün grupları Satışı – ve devamında uygulamada müşterilerimize taşeron ( usta ) bulma hizmeti ile kurulduğu günden bu güne kadar siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kilit taşı ankara , nasıl çalışır ?

Firmamızın Ostim ve Keçiörendeki şubelerinden herhangi birini ziyaret ederek , ihtiyaç duyduğunuz kilit taşı , karo , kum , toz gibi gerekli ürün listesini firma personelimiz ile birlikte çıkartabilirsiniz. Adres teslim net fiyatlandırma formu oluşturabilirsiniz. Devamında adresinize yönlendireceğimiz , kaliteli işçilik hizmeti veren sürekli firmamızın satmış olduğu ürünlerin uygulamasın yapan ustaları adresinize yönlendirebiliriz.

Kilit taşı ankara , farkı nedir ?

Kilit taşı ankara’ nın farkı fiyatları ve kalitesidir. Ankara piyasasında en hesaplı ve en kaliteli kilit taşı – karo – bordür – toz – kum – çimento ve karo satışı yapan firmayız.

Bina yönetimlerine özel , Senetle ödeme imkanımızdan faydalanabilirsiniz. Tüm bankaların kredi kartlarına taksitlendirme imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

Kilit taşı ankara , hedefi nedir ?

Biz kilit taşı ankara ailesi olarak , 2015 yılında 2.000 m2 kilit taşı – 500 m2 karo taşı – 600 metre bordür satışı ve uygulamasını başarı ile teslim etmiştir.

2016 yılı hedefimiz bu rakamları en az % 20 artırarak daha çok istihdam sağlamak , insanımıza daha çok ve daha kaliteli hizmet sunmaktır.